DO SHOTOKAN

           Karate Team Oborniki serdecznie zaprasza do nowego naboru do grup początkujących, średnich i zaawansowanych w Naszym Klubie. Zapraszamy dzieci do grup 4-5 latków, 6-7 latków, 8-9 latków, 10-12 latków oraz młodzież do grup 13-16 lat. Nabór prowadzony będzie przez cały rok szkolny, pierwszy miesiąc treningów próbnych bez żadnych opłat. W zakładce treningi znajdą Państwo szczegółowy rozkład treningów dla poszczególnych grup. Kontakt w sprawach treningów -Wojciech Bloch, tel.888-585-785, mail : wbi@poczta.fm.

Zapraszamy do polubienia i śledzenia Nas na facebooku : www.facebook.com/KarateTeamOborniki/

Treningi pokazowe dla grup najmłodszych początkujących w poniedziałki i środy od 17.15 do 18. Pierwsze zajęcia w środę 4 września o 17.15

Zapraszamy

Karate Team Oborniki   –  KLUB MISTRZÓW ŚWIATA I EUROPY  –  Dołącz do Nas !!!

 

PASJA   |   PEWNOŚĆ SIEBIE   |   WYCHOWANIE   |   ZDROWIE

_MG_1358 1.3 IMG_2013 DSCN3817

 

 
      Zajęcia prowadzone przez wykwalifikowanych trenerów według specjalnie dostosowanego programu treningowego wszechstronnie rozwijającego sprawność dzieci. Duża liczba zabaw, bezstresowa atmosfera, poznawanie coraz trudniejszych technik karate, układów kata, kopnięć,bloków oraz wiele ćwiczeń gimnastycznych i rozciągających to tylko niektóre z elementów treningu, które dzieci poznawać będą w czasie zajęć. Wszyscy trenujący w Karate Team Oborniki mają możliwość uczestnictwa w zawodach sportowych, półkoloniach, obozach, egzaminach na stopnie karate (pasy) oraz wielu innych atrakcjach przygotowywanych przez trenerów oraz zarząd klubu.

   Głównym naszym celem jest upowszechnianie aktywności fizycznej oraz promowanie sportu jako pasji, tak aby stały się nieodłącznym elementem życia człowieka. Wiek przedszkolny oraz szkolny to okres najbardziej plastyczny i podatny na wszelkie oddziaływania wychowawcze, jest najlepszym okresem na wpajanie dziecku nawyków i zainteresowań, związanych z aktywnością ruchową.

   Program zajęć dostosowany jest do wieku dzieci. Obejmuje gry i zabawy ruchowe rozwijające sprawność ogólną, kształtujące zwinność, koordynację ruchową i gibkość. Dzieci poznają elementarne techniki różnych sportów, uczą się także dyscypliny i pozytywnej postawy do aktywność ruchowej;

Print Friendly