DO SHOTOKAN

                                           OBÓZ NARCIARSKI – 2 DO 8 LUTY 2020 – ZIELENIEC

               Serdecznie zapraszamy do wstępnych zapisów na obóz narciarski, który odbędzie się w dniach od 2 do 8 lutego w Zieleńcu w drugim tygodniu ferii zimowych (wyjazd wcześnie rano w niedzielę, powrót w sobotę wieczorem). Oferta skierowana jest zarówno dla osób jeżdżących (każdy poziom zaawansowania), ale także dla tych , którzy nigdy nie mieli nart na nogach. Będziemy uczyć od podstaw z profesjonalnymi instruktorami (w sumie około 30 godzin nauki jazdy na nartach).

        6 dni jazdy na nartach, Duża Profesjonalna Kadra Instruktorska – ucząca jazdy na nartach oraz snowboardzie na stokach całej Europy, Małe grupy treningowe umożliwiające efektywne nauczanie , 22 km Tras Zjazdowych, 30 Wyciągów, jeden zintegrowany SKIPASS otwierający wszystkie bramki od godziny 9 do 21, Niepowtarzalna Szansa na Doskonalenie swoich umiejętności narciarskich, a także na rozpoczęcie swojej przygody z tym sportem pod okiem prawdziwych fachowców we wspaniałej atmosferze:-),

zieleniec zdjecie stokow

 

Podział na grupy według umiejętności jazdy

Grupa początkująca – (nauka jazdy od podstaw), Grupa średnia – dzieci, które znają podstawy i potrafią utrzymać się na nartach (zeszłoroczni uczestnicy), Grupa zaawansowana, Grupa wyczynowa, Grupa snowboardowa starsza

Zakwaterowanie w pensjonacie Kamela w miejscowości Szczytna –około 12 km od Zieleńca, będziemy na miejscu mieli własny transport , który z rana zawiezie nas na stoki, a wieczorem odwiezie do hotelu.

http://www.kamela.info.pl/ – strona pensjonatu

       Nasz plan obozu zakłada przede wszystkim naukę i doskonalenie jazdy na nartach , ale także jak to bywa w przypadku naszych obozów mnóstwo animacji w pensjonacie, korzystanie z innych sportowych atrakcji, które znajdziemy na miejscu. Wszystko zależy od tego ile będzie sił po zejściu ze stoków.

CENA OBOZU : 1290 zł za osobę , dla rodzeństw cena wynosi 1250 zł za osobę

Cena obozu zawiera :

Nocleg + pełne wyżywienie- 3 posiłki dziennie + podwieczorek

nauczanie jazdy na nartach przez profesjonalną – uśmiechniętą ,pełną energii kadrę instruktorów (minimum 5h dziennie, dla tych , którzy będą mieli siłę jazda aż do bólu)

transport autokarem z Obornik do Szczytnej (hotel),

transport z hotelu pod same stoki

ubezpieczenie NNW,

opiekę wychowawców kolonijnych w hotelu i na stokach

animacje i atrakcje w miejscu zamieszkania

dostęp do atrakcji pensjonatu

Cena obozu nie zawiera karnetów na stoki narciarskie. CENA SKIPASSU (bilet wstępu na stoki) NA 6 DNI od godziny 9 do 21 dla UCZESTNIKÓW OBOZU WYNIESIE:

410 ZŁ – dla osób jeżdżących już na nartach -wstęp na stoki od 9 do 21 przez 6 dni

300 zł – dla osób w grupie początkującej – tzw. zerowej (związane jest to z mniejszymi stokami na początku i nauczaniem podstaw bez użycia wyciągów)

Jeśli ktoś nie posiada swojego sprzętu narciarskiego – wypożyczenie na 6 dni kompletu kosztuje około 200 zł (młodsi do 150 cm wzrostu) lub 250 zł (starsi od 150 cm wzrostu wzwyż) zł za osobę . Komplet to : buty, narty, kijki.

Zapraszam na facebook do polubienia fanpage www.facebook.com/BlochChampionAcademy , gdzie znajda Państwo oferty wypoczynku letniego, zimowego, zajęć sportowych , a także relacje video i zdjęciowe z tych wydarzeń

Zapraszamy do zapisów
Kadra Champion Academy /Karate Team Oborniki

Print Friendly