DO SHOTOKAN


 

WRZESIEŃ 2019

 4.09.2019 – start treningów wszystkich grup , nowy nabór do klubu

27-29.09.2019 – Poznań -zgrupowanie z Santo Torre – trenerem Kadry Hiszpanii w kata- zawodnicy z grupy czarnej kata

PAŹDZIERNIK 2019

5-6.10.2019 – Pilzno Open  – międzynarodowy turniej  – zawodnicy kumite z grupy czarnej

11-13.10.2019  – POLISH OPEN – MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ KARATE – BIELSKO BIAŁA – zawodnicy kumite  z grupy czarnej

19.10.2019 – Puchar Polski w Karate Shotokan – Stargard – grupa czarna (zawodnicy minimum 14 letni)

26.10.2019 – Puchar Polski w  karate olimpijskim – Legnica- wybrani zawodnicy z grupy niebieskiej i czarnej

LISTOPAD 2019

9.11.2019 – Lotto Dynamic Cup – Mosina – zawodnicy z grupy żółtej, pomarańczowej, niebieskiej, czarnej

22 -24.11 .2019 – Mistrzostwa Europy Karate Shotokan  w Hiszpanii (San Fernando) – zawodnicy powołani przez Polski Związek Karate do Reprezentacji Narodowej

GRUDZIEŃ 2019

11-12.12.2019  – Klubowy Turniej Mikołajkowy – grupa biała, czerwona, żółta, pomarańczowa

 

STYCZEŃ 2020

4.01 -5.01.2020 -Łódź – Zgrupowanie z Głównym Trenerem Kadry Ukrainy Antonem Nikulinem oraz Stanisławem Horuną (aktualny Mistrz Świata w karate olimpijskim, który wystąpi na igrzyskach) – wszyscy chętni zawodnicy kumite z naszego klubu

18.01 –  Austrian Karate Championship -Hard – grupa czarna – Turniej Rankingowy Polskiej Unii Karate

 

 

LUTY 2020

2.02 do 8.02 – Klubowy Obóz Zimowy (narty /snowboard) w Zieleńcu – otwarty dla wszystkich

22.02  do 23.02 – Grand Prix Bratysława -Słowacja – grupa czarna – Turniej rankingowy PUK

29.02.2019 – Szczecin -Baltic CUP – turniej kwalifikacyjny do Mistrzostw Polski WKF 14-21 lat-grupa czarna i niebieska

MARZEC 2020

6.03 – konsultacja Kadry Polski Kata- Poznań

7.03 – Mistrzostwa Polski Seniorów Karate WKF – zawodnicy z grupy czarnej , kata od 16 lat, kumite od 18

15.03 – Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski w karate WKF – grupa żółta, pomarańczowa, niebieska, czarna

21.03 – Mistrzostwa Polski Karate olimpijskiego  seniorów- Legnica

22.03 – Legnica – Turniej kwalifikacyjny do MP 14-21 lat- grupa niebieska i czarna

28.03 – Akademickie Mistrzostwa Wielkopolski – studenci – Poznań

28.03 do 29.03 – Treviso – Mistrzostwa Włoch Karate Shotokan – turniej rankingowy Karate Shotokan do Mistrzostw Europy w Moskwie

KWIECIEŃ 2020

4.04 – Stargard – Mistrzostwa Polski Karate Shotokan 14-21 lat i seniorzy – grupa niebieska i czarna

4.04 do 5.04 – Harasuto Cup – Łódź – wybrani zawodnicy z grupy niebieskiej i czarnej

25.04 -Poznań – Mistrzostwa Polski karate olimpijskiego 14-21 lat – grupa niebieska i czarna

26.04 – Poznań – Mistrzostwa Młodzika Strefy Zachodniej 12-13 lat (zawodnicy ,którzy w tym dniu będą mieli 12 lub 13 lat)- grupa pomarańczowa, niebieska

24.04 do 26.04 – Grand Prix Tczewa, turniej rankingowy PUK – grupa czarna

 

MAJ 2020

1.05 do 3.05 – Cypr – Limassol -Youth World Karate League – wybrani zawodnicy kumite -grupa czarna(14-17 lat)

9.05 – Mistrzostwa Szkół Województwa Wielkopolskiego w karate olimpijskim – Kleszczewo – grupa żółta, pomarańczowa, niebieska, czarna

16.05 do 17.05 – Grand Prix Polski – Pleszew – zawodnicy z grupy niebieskiej i czarnej

16.05 – Wettingen – Szwajcaria – Fujimura Cup – Turniej rankigowy karate Shotokan do Mistrzostw Europy w Moskwie

22 – 23.05 – Austria Karate Shotokan Cup – kwalifikacje do Mistrzostw Europy – grupa czarna

23.05-24.05 – Akademickie Mistrzostwa Polski (studenci)

CZERWIEC 2020

 

14.06 do 16.06 – Zgrupowanie z trenerem Kadry Kumite – Sparing Camp – Rumia – wybrani zawodnicy z grupy niebieskiej i czarnej

19.06 do 21.06 – Serie A karate league – Istambuł – seniorzy z grupy czarnej (18 lat)

 

LIPIEC 2020

3.07 do 5.07 – Chorwacja – Porec -Youth Karate World League – wybrani zawodnicy kumite i kata z grupy czarnej (14-17 lat)

9.07 do 16.07 – Obóz Letni nad morzem

SIERPIEŃ 2020

24.08 do  29.08 – IGRZYSKA OLIMPIJSKIE W TOKIO – DEBIUT KARATE NA OLIMPIADZIE!!!!

29.08-30.08 – Świecie -zgrupowanie kumite z Antonem Nikulinem – grupa niebieska i czarna

WRZESIEŃ 2020

11.09 do 13.09 – Serie A – Karate League – RPA – Durban – seniorzy z grupy czarnej

12.09 do 13.09 – Berlin Banzai Cup – turniej rankingowy PUK – grupa czarna

19.09 do 20.09 – Budapest Open – turniej rankingowy PUK – grupa czarna

26.09 – Puchar Polski Karate Shotokan – Stargard – grupa niebieska i czarna

PAŹDZIERNIK 2020

16.10 do 18.10 -Polish Open – Bielsko Biała – turniej rankingowy PUK – grupa czarna

24 do 25.10 – Mistrzostwa Polski Karate WKF 14 do 21 lat – grupa niebieska i czarna

LISTOPAD 2020

7 .11 DO 8.11 – Puchar Polski Polskiej Unii Karate – grupa niebieska i czarna

28.11 – Lotto Dynamic Cup – grupa biała,żółta, pomarańczowa, niebieska, czarna

27.11 do 29.11 – Moskwa – Mistrzostwa Europy Karate Shotokan – Reprezentacja Polski 14 do 21 lat i seniorzy

GRUDZIEŃ 2020

4.12 do 6.12 – Youth World Karate League – Wenecja – wybrani zawodnicy grupy czarnej (14-17 lat)

10.12 – Klubowe Mikołajki – wszystkie grupy – sala SP3

12.12 – Poznań – Akademicki Puchar Polski Karate WKF – studenci

 

 

Print Friendly